TOKIO


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Restauracja Tokio

ul. Dobra 17 (zobacz na mapie)
Warszawa, tel. 022 827 46 32
Kuchnia lokalu: azjatycka
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 22:00
sobota: 12:00 - 22:00
/
Płatności kartą kredytowąOgródek

Restauracja Tokio

ul. Dobra 17
Warszawa

Opinie


(użytkownik niezarejestrowany)
2008-12-09 00:16:45
Najgorsza restauracja, w jakiej jedliśmy w życiu:

Po powrocie z Japonii chcieliśmy sobie odświeżyć wspaniałe wspomnienia z wakacji w tamtym miejscu. Niestety, restauracja Tokio nie dorasta nawet do afgańskiej, a co dopiero do japońskiej etykiety. W miejscu, gdzie je się kolację za 60 zł, kelnerka udaje ceremonię herbacianą na obdrapanej tacy "Piwo Żywiec". Napiwek jest nachalnie wyłudzany, a następnie liczone są wszystkie wyjścia do toalety, aby za każde wpłacić panu klozetowemu złotówkę. Nazwa restauracji jest na szyldzie Coca-Coli, a pan szatniarz ma napisane mazakiem "2zł za każde ubranie". Wyższy poziom obsługi jest doświadczalny nawet w McDonald'dzie. Restauracja sprawia wrażenie nieogarnięcia się po latach 70tych i robienia łaski klientom, że w ogóle tu przyszli.
0 osóby uznało tę opinię za przydatną
micco
(użytkownik niezarejestrowany)
2008-03-14 13:40:11
W mojej opinii - pierwsza trójka najgorszych restauracji w jakich byłem.
Szatnia płatna 2 zł i jeszcze sztaniarz opieprza gości. Ceny z kosmosu za dania na poziomie sushi z supermarketu, obsługa gburowata i majaca wszytko gdzieś (ale liczy sobie 10 %, o czym nie raczą informować - podobno gdzieś w karcie jest to napisane). Ogólnie szczerze nie polecam!!! Omijajcie to miejsce szerokim łukiem!!! I znajomym powieddzie, bo wizyta tam kończy się głębokim urazem do stołecxznej gastronomii!!!
0 osóby uznało tę opinię za przydatną


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...