PARIS-TEXAS


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Paris-Texas

ul. Marszałkowska 66 (zobacz na mapie)
Warszawa, tel. 022 622 00 07
Godziny otwarcia
poniedziałek: 09:00 - (do ostatniego gościa)
sobota: 09:00 - (do ostatniego gościa)
/
Płatności kartą kredytowąOgródek KlimatyzowanyDostępny Intenet

Paris-Texas

ul. Marszałkowska 66
Warszawa

Opinie

brsk
(użytkownik niezarejestrowany)
2004-11-02 14:59:43
dla mnie rewelka. co prawda nic tam nie jadlem, ale na browar miejsce doskonale - cisza, spokoj i najwazniejsze - nie trzeba siedziec w klebach dymu, bo nie mozna palic...

tylko kelner na koniec dal czadu pytajac sie "krolewskie czy rachunek, bo nie doslyszalem?"
Andy
(użytkownik niezarejestrowany)
2003-12-20 16:47:19
Byłem tam wczoraj, na szczęście krótko, na większym spotkaniu, które ktoś - nie wiem zupełnie czemu - postanowił zorganizować właśnie tam. Muszę stwierdzić, że po krótkim okresie aspiracji ku świetności parę lat temu (kiedy to pojawiła się obecna nazwa) lokal ten ponownie stoczył się do poziomu speluny, która znajdowała się tam wcześniej przez długie lata.

Dość powiedzieć, że specjalność kuchni to... kaszanka z cebulą lub golonka. Zdecydowałem się więc na szarlotkę z lodami - była niewielka, nijaka za to przykryta dużą ilością bitej śmietany ze sprayu i polana sosem czekoladowym dr. Oettkera - 14 zł za coś takiego to przesada. Ktoś inny jadł zupę cebulową - tłusta, niedobra.

Do tego tanie piwo za 5 zł ściągające określonych bywalców, lokal niedogrzany i robiący wrażenie zapuszczonego. Na plus zaliczyć mogę tylko dość sympatyczną panią za barem.

Podsumowując: nigdy więcej.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...