BOATHOUSE


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Boathouse

ul. Wał Międzeszyński 389a (zobacz na mapie)
Warszawa, tel. 022 616 32 23
Kuchnia lokalu: włoska, śródziemnomorska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 23:00
sobota: 12:00 - 12:00
/
Płatności kartą kredytowąOgródek

Boathouse

ul. Wał Międzeszyński 389a
Warszawa

Opinie

tommy
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-08-22 20:35:04
Zaczniemy od starteru, sałatka Summer 2010, wielkie liście szpinaku na przejrzałych pomidorkach i wyschniętych skwareczkach prosciutto. Potem pasta z krewetkami, niestety sos o konsystencji wody i ktoś najwyraźniej zapomniał o peperoncino, podobnie za rzadki sos w carbonarze, śmietana zmieniła się w chude mleko. Dobił mnie deser - całkiem dobra panna cotta, ale tym razem zabrakło imbiru w serku. Drugi deser do polecenia, ciastko czekoladowe z lodami - trzeba poprosić o łyżeczkę bo podają tylko widelec. Generalnie nie warto za tą kasę, obsługa - mam nadzieję, że tylko zmęczona bo poniżej krytyki... Generalnie nie wracam i nie polecam.

(użytkownik niezarejestrowany)
2009-05-12 11:38:50
Piękne otoczenie... początkowy nastrój wspaniały i na tym koniec!
Pierwsze zamówienie dostaliśmy po dwóch godzinach. Mimo, iż w karcie podano, jako ciepłe zakąski dostałam zimne. Po następnej godzinie pojawiło się danie główne nie do zjedzenia!!! Zimne, przepieczone i wyschnięte. Kelnerzy cały czas stali w ogrodzie i wystawiali twarze do słońca... żaden nie zainteresował się naszym zamówien iem. KOSZMAR!!! Nigdy tam nie pójdę i odradzę wszystkim moim znajomym ( a mam ich wieku!)...
ODRADZAM!!!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...