BLISS


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Bliss

ul. Boczna 3 (zobacz na mapie)
Warszawa, tel. 022 826 32 10
Kuchnia lokalu: azjatycka
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 23:00
sobota: 12:00 - 23:00
/
Płatności kartą kredytowąOgródek

Bliss

ul. Boczna 3
Warszawa

Opinie

Bożena
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-03-21 10:03:46
Wczoraj byłyśmy w lokalu na Bocznej i była to totalna porażka. Miejsca dla kilkunastu osób z całej Polski zamówiłyśmy z wyprzedzeniem. No i niestety poczułam się jak w Chinach - władza nakazuje co mam robić. Przy rezerwacji nikt nie mówił iż czas pobytu w lokalu jest ograniczony. Najpierw po dwóch godzinach pobytu przyszła kelnerka i powiedziała, że szef mówi iż możemy być jeszcze tylko przez góra 1,5 godziny, bo jest następna grupa....
Później pojawił się sam szef i z uśmiechem na twarzy tłumaczył nam że mamy opuścić lokal. Co zresztą z miłą chęcią po takim incydencie zrobiłyśmy.
Co się tyczy jedzenia to zamówione dania na gorącym półmisku zostały podane na zwykłych talerzach - bo półmisków zabrakło!!! Szkoda tylko, że cena dań nie uległa zmianie. Po wczorajszym pobycie w lokalu Bliss nie polecamy go, a już w żadnym wypadku nie należy rezerwować miejsc na imprezy i spotkania towarzyskie. C
1 osóby uznało tę opinię za przydatną
Maćko
(użytkownik niezarejestrowany)
2009-01-30 22:25:27
Kilka dni temu byliśmy w Bliss przy Bocznej pierwszy raz i na pewno wrócimy tam. Bliss to rewelacyjny klimat, świetna obsługa, przystępne ceny i genialna kuchnia. Obszerne menu może przyprawić o zawrót głowy.
Za dwie zupy wonton, dwie ciepłe przystawki (chipsy krewetkowe i pierożki smażone), dwa dania główne (smażona ryba w sosie słodko-kwaśnym i wołowina smażona w sosie z czarnej soi), dwa desery (kulki sezamowe i mleczko smażone w panierce z kokosem) i dwa soki pomarańczowe zapłaciliśmy nieco ponad 120 zł. Po tym wszystkim wytoczyliśmy się z restauracji. Jeśli te ceny wydają się za wysokie to odsyłam do "chińskich" budek na bazarach.
Reasumując, świetne miejsce dla wielbicieli chińskiej kuchni z prawdziwego zdarzenia.
1 osóby uznało tę opinię za przydatną


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...