BAZYLISZEK


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Bazyliszek

ul. Rynek Starego Miasta 1/3 (zobacz na mapie)
Warszawa, tel. 022 831 18 41
Kuchnia lokalu: polska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 11:00 - 24:00
sobota: 11:00 - 24:00
/
Płatności kartą kredytowąOgródek Klimatyzowany

Bazyliszek

ul. Rynek Starego Miasta 1/3
Warszawa
 

Najbardziej przydatna
opinia krytyczna

Asia
(użytkownik niezarejestrowany)
Dodana: 7 lat temu
Beznadzi...
Średnia ocen: 1,0
kuchnia: ( 1 )
wystrój: ( 1 )
1 z 1 osób uznało tę opinię za przydatną

Opinie

Anka
(użytkownik niezarejestrowany)
2012-05-08 00:36:16
Średnia ocen: 2,3
kuchnia: ( 2 )
wystrój: ( 4 )
cenowo: ( 1 )
Jeśli ktoś ma duuużo czasu i nerwy ze stali- wizyta w Bazyliszku szybko to zweryfikuje. Fatalna obsługa, która kierując się sobie chyba tylko znanym kodem łaskawie przyjmuje zamówienia. Na napoje trzeba było czekać pol godziny, na kolejne dania jeszcze dłużej, ot takie badanie cierpliwości klienta..jak głodny to poczeka. Potrawy średnio cieple..barszcz nawet znośny, ale nie powalił mnie aromatem z koncentratu. Skandalem jednak okazały się kupione zapewne w hurtowni najgorszego chyba gatunku mrożone frytki upieczone przed podaniem w piekarniku, po których łój osadzał się na podniebieniu, mięso w miarę poprawne, ale bez smaku- pomijam fakt, ze sztućce dotarły do nas już po paru minutach, gdy wszystko zaczynało pięknie stygnąc. nie miałam odwagi jeść palcami, aż tak bardzo głodna nie byłam.....krzywdy tez sobie Państwo nimi nie zrobicie, w końcu pamiętają czasy hotelu Warszawa- sadząc po wygrawerowanym napisie, można się nieźle zasapać w czasie próby pokrojenia jakiegokolwiek mięsiwa. Nigdy więcej tam nie pójdę i odradzam to gorąco innym. Chyba. ze maja Państwo ochotę wydać spora kwotę za podana na talerzu miernotę. Szkoda, ze nie weszłam na te stronę wcześniej, teraz będę już sprawdzała ....pozdrawiam
sam
(użytkownik niezarejestrowany)
2012-02-03 21:36:57
Średnia ocen: 3,7
kuchnia: ( 1 )
wystrój: ( 5 )
cenowo: ( 5 )
Sernika z wiśniami gorszego nie jadlem. Jestem facetem i sam zrobie lepszy sernik. Dlugie oczekiwanie na zamowienie ,i platnosc.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...