Pożegnanie z Afryką


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Kawiarnia Pożegnanie Z Afryką

ul. Freta 4/6 (zobacz na mapie)
Warszawa
Godziny otwarcia
poniedziałek: 11:00 - 21:00
sobota: 11:00 - 21:00
/
Ogródek

Kawiarnia Pożegnanie Z Afryką

ul. Freta 4/6
Warszawa

Opinie

Paweł
(użytkownik niezarejestrowany)
2006-05-22 09:23:54
Kawiarenka jest super, bardzo sympatycznie, radosnie, zachecająco.
Kazik
(użytkownik niezarejestrowany)
2006-05-22 09:06:07
Chciałbym zachecić wszystkich miłośników kawy do odwiedzenia wspaniałej kawiarenki. Moim zdaniem najlepsza w mieście i najlepsza z pozostałych znajdujących się na terenie całego kraju, a wierzcie mi zwiedziłem chyba wszystkie. wystrój podobny we wszystkich, smak i aromat podobnie, ale te dziewczyny.... sa fantastyczne, zawsze uśmiecznięte, za kazdym razem doradzą mi kawę odpowiednią do mojego nastroju. Mozna z nimi porozmawiać na wiele ciekawych tematów, pożartować, oczywiście kiedy maja czas. Obserwując je w chwili wzmożonego ruchu jestem pełen podziwu. biegaja by jak najszybciej obsłużyć klientów, o wszystkim pamietają, troszczą się o dobro dzieci, zabawiaja je i współczuje kiedy trafi im się klient - "buc", bo niestety tacy to sie zawsze znajdą. Moi znajomi, których przyprowadziłem do tej pory, są równie zachwyceni. Nie zgadzam sie z negatywnymi ocenami, osoby, które to pisały zapewne maja zaniżone poczucie wartości, chodza po kawiarniach i restauracjach by móc sie poczuc kimś lepszym, najlepiej jest krytykować innych, ale "spojrzeć" na siebie to jest sztuka. Do zobaczenia na pysznej kawie.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...