Wydarzenia

Fabryka Trzciny i Skwer w ostatnim tygodniu grudnia

26-31.12.2012

26.12
21:00

JAM SESSION w SKWERze
W drugi dzień Świąt serdecznie zapraszamy na Jam Session w SKWERze.ŚWIĄTECZNY JAM SESSION w SKWERze, rozpoczniemy koncertem CISKA&PIRUS Group.
W programie koncertu słyszymy znane amerykańskie standardy w nowych aranżacjach. Ciska&Pirus Group to zespół składający sie z dwóch głównych wokali, które tworzą trzon zespołu, poza tym nie zmienia sie nigdy bębniarz czyli Gniewomir Tomczyk. 26 grudnia będzie można usłyszeć zespół w towarzystwie Rafała Rozalskiego - gitara basowa, kontrabas, oraz Tomka Sołtysa (piano). Zabrzmią rozmaite pieśni: swingowe, soulowe, z pogranicza popu oraz bliżej nieokreślonych gatunków muzycznych. Zabierzemy Was w krainę świąt Bożego Narodzenia, zimowych krajobrazów oraz atmosferę zabawy i wszystkiego, co wiąże sie z tym czasem... Serdecznie zapraszamy na muzyczną, świąteczną ucztę!Skwer - Krakowskie Przedmieście 60a.


Bilety: wstęp wolny!

31.12
21:00
do
01.01

SYLWESTER 2012/2013
Czy pamiętacie naszego ubiegłorocznego SYLWESTRA w RYTMIE LAT 60 i 70-tych? W TYM ROKU TAŃCZYMY W RYTMIE LAT 80 i 90-tych czyli.. od LADY PANK do Kylie Minogue! Czasem… tęsknimy za tym rozbrajającym „kiczem” lat 80-tych i różnorodnością lat 90-tych, prawda? Tyle się działo – i w muzyce i w modzie! Dlatego wybierzemy KRÓLOWĄ I KRÓLA „KICZU” – a więc stroje „z epoki” mile widziane. W tę noc zaserwujemy specjalne epokowe menu, a z naszego “kasetowego magnetofonu” usłyszycie największe hity! SYLWESTER 2012/2013 W SKWERze - Zapraszamy!

Bilety: Zaproszenia zostały wyprzedane! 

loading...