Valadier


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Restauracja Valadier

ul. Łowicka 37 (zobacz na mapie)
02-502 Warszawa
Nowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy, na rogu Łowickiej i Madalińskiego. Szef kuchni, który gotował min. w restauracjach w Mediolanie i w Lyonie, proponuje gościom polską kuchnię w nowej, autorskiej odsłonie, serwowaną w eleganckich wnętrzach zabytkowej willi z oranżerią. W Menu kuszą perliczki, królewskie gołębie, owoce morza i pyszne desery. Idealne miejsce na rodzinne obiady, firmowe kolacje i spotkania biznesowe.
Kuchnia lokalu: francuska, polska, włoska
/
Płatności kartą kredytowąOgródek Z dostawąKlimatyzowany Dostępny Intenet

Restauracja Valadier

ul. Łowicka 37
02-502 Warszawa

Opinie

dewsz
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-12-24 20:56:19
Do Valadier wybraliśmy się pierwszy raz na spotkanie biznesowe, podjęliśmy ryzyko, ale polecili nam ją znajomi. Już od wejścia byliśmy oczarowani pięknym pałacykiem. Wewnątrz poczuliśmy się jakoś odprężeni, spokojni i ogarnął wszystkich dobry nastrój. Później podano do stołu zamówione wcześniej dania - były to małe dzieła sztuki, a smak wyborny. Rozmowy trwały kilka godzin, a przebiegły w tak dobrej atmosferze, że wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z wyników. A to naprawdę rzadko się zdarza. I w sumie nie wiemy, co tak naprawdę na to wpłynęło: czy wygląd restauracji, czy jedzenie, czy obsługa - ale chyba wszystko po trochu. Wychodząc stwierdziliśmy, że to miejsce ma w sobie jakąś magię i to się po prostu czuje. Reasumując cel pobytu został osiągnięty w 100% i dlatego będziemy tu wracać.
xyz
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-09-03 22:37:22
Średnia ocen: 2,0
kuchnia: ( 2 )
wystrój: ( 3 )
cenowo: ( 1 )
Polecam recenzje restauracji w portalu Kulinarnik.pl pod tytułem "Pseudoelegancja i pseudojedzenie". Świetny i wyważony artykuł.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...