W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Restauracja China Park

Felicjana Sławoja-Składkowskiego 4 (zobacz na mapie)
Warszawa
Kuchnia lokalu: chińska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 10:00 - 21:00
wtorek: 10:00 - 21:00
środa: 10:00 - 21:00
czwartek: 10:00 - 21:00
piątek: 10:00 - 21:00
sobota: 10:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00
/
Z dostawąZ ugodnieniami dla niepełnosprawnych

Restauracja China Park

Felicjana Sławoja-Składkowskiego 4
Warszawa

Opinie

dionizos
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-10-13 20:01:00
Mieliśmy nieprzyjemność "stołować się" z żoną w China Park w dniu dzisiejszym. Lokal wygląda schludnie i przyjemnie jak na "chińczyka" w centrum handlowym. Czerwone lampiony, cicha muzyczka z dalekiego wschodu, czysto i przyjemnie. Weszliśmy o 17-stej i nie było żywej duszy, co nas lekko zdziwiło. Niezbyt przypadło nam do gustu to, iż na wszystkich stolikach były wystawione talerze a obok nich leżały sztućce. Wolę jednak dostać sztućce przed posiłkiem w jakiejś serwetce, w którą mogę je wytrzeć lub/i w koszyczku. W nic niezawinięte i czekające na stole na klienta przez cały dzień (miejmy nadzieję że nie „dni”) to jakiś chory pomysł. To nie jest stół wigilijny. Poprosiliśmy o menu i z lekka się zdziwiliśmy. Preferujemy lokale, które mają dość krótkie menu 10-20 dań. Wtedy mam większą pewność, że składniki są świeże a kucharz naprawdę ma te dania „opanowane”. W China Park mamy wybór „od sasa do lasa”, około 70 dań licząc zupy i przekąski, w tym takie „rarytasy” jak: penis byka z rzodkiewką, bycze jaja z kiełkami, żołądek wieprzowy z papryką chili, gęsie szczęki, nerki wieprzowe, ozorki kacze czy jelito grube z porem (spisane z menu na stronie internetowej bo nie mogliśmy uwierzyć na miejscu). Postanowiliśmy nie ryzykować i zamówiliśmy najprostsze i sprawdzone „u chińczyka” dania: kurczak smażony w sosie curry i kurczak w sosie słodko-kwaśnym. Tradycyjnie i bez polotu :) Trochę zraziła nas cena wynosząca po 26zł za każdy posiłek, gdy zazwyczaj „u chinola”, u którego czasami zamawiamy kosztują one 16zł. Jakież było nasze zdziwienie, gdy kelner zapytał się „co do tego”, gdyż jak wyjaśnił, na razie zamówiliśmy samego kurczaka. Szybkie wertowanie menu i poprosiliśmy o to co najtańsze: ryż z warzywami (po 6zł od osoby) i surówkę z kapusty (po 7zł). Zapytaliśmy ile będziemy czekać na jedzenie (licząc na 15-25 minut jak na świeżo przyrządzane żarcie przystało). Kucharz rozbrajająco stwierdził: „do 8 minut”. Po odejściu kelnera, wymieniliśmy kilka niecenzuralnych uwag i zacisnęliśmy zęby mając jeszcze nadzieję na jakieś niezwykłe dania, przynajmniej takie jak w „u chińczyka” w Londynie.
Otrzymane po kilku minutach dania to było chyba najgorsze kulinarne przeżycie jakiego doświadczyliśmy. Kurczak smażony curry to kawałki mięsa kurczaka kiepskiej jakości (ze ścięgnami, kawałki skóry), niedosmażony, wymieszany z kawałkami papryki i cebuli, bez smaku, a tym bardziej smaku curry, zupełnie nieostry, odrobina sosu (na pewno nie curry chyba sojowego). Kurczak słodko-kwaśny to kurczak w cieście(!) oblany jakimś sosem tak, że ciasto nasiąkło i zmieniło się w papkę przed podaniem, również z kawałkami papryki, cebuli i ananasa, słodki ale nie kwaśny. Ryż z warzywami to ryż biały z kilkoma ziarenkami dzikiego, nie sypki, zlepiony w grudki, posypany czymś w rodzaju Vegety (to chyba te warzywa do ryżu). Sałatka z kapusty podkisła. Według mnie to było na 100% zamrażarka+mikrofala. „Podziubdzialiśmy” w jedzeniu chwilkę i zrezygnowaliśmy. Na obiad były kanapki w domu.
Nigdy jeszcze nie zamieszczaliśmy negatywnych opinii na temat restauracji, ale tak wk….ni jak dzisiaj jeszcze nie byliśmy wychodząc z „restauracji”. China Park to najgorszy „chinol” jakiego mieliśmy okazję próbować i dodatkowo za kosmiczną cenę (78zł za kurczaka dla dwojga). Daję im pół roku na Skoroszach.
A można było pójść na sushi…


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...