Przystanek Chmielna


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Restauracja Przystanek Chmielna

Chmielna 24 (zobacz na mapie)
Warszawa, tel. 22 826 31 91
Kuchnia lokalu: międzynarodowa, polska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 24:00 (do ostatniego gościa)
wtorek: 12:00 - 24:00 (do ostatniego gościa)
środa: 12:00 - 24:00 (do ostatniego gościa)
czwartek: 12:00 - 24:00 (do ostatniego gościa)
piątek: 12:00 - 24:00 (do ostatniego gościa)
sobota: 12:00 - 24:00 (do ostatniego gościa)
niedziela: 12:00 - 24:00 (do ostatniego gościa)
/

Restauracja Przystanek Chmielna

Chmielna 24
Warszawa

Opinie

Małgorzata
(użytkownik niezarejestrowany)
2012-03-08 17:59:51
Średnia ocen: 8,3
kuchnia: ( 10 )
wystrój: ( 8 )
cenowo: ( 7 )
Do Przystanku Chmielna trafiłam zaproszona przez znajomych. Wcześniej zupełnie nie kojarzyłam tego miejsca mimo że znajduje się w samym centrum, jakoś umykało mojej uwadze.
Wnętrze przyjemne, meble w angielskim stylu, na ścianach duże malowidła, przyciemnione światło, świece, ogólnie atmosfera bardzo ciepła i przyjemna. Na samym wejściu do lokalu duży, masywny bar, przypominający te klasyczne "londyńskie", kojarzy się mało restauracyjnie, więc zostaliśmy niezwykle zaskoczeni...
Menu zwięzłe, wybór ani za duży, ani zbyt ograniczony - taki w sam raz! Sympatyczna pani z obsługi poleciła Mężczyźnie polędwicę w sosie z sera blue (że "od chłopa i w ogóle przepyszna"), ja wybrałam udo gęsie (jako że ostatnio to moje ulubione mięso). Kolega wybrał kaczkę a koleżanka-wiecznie-na-diecie sałatkę z szynką parmeńską. Do tego polecono nam wino! A to nie zdaża się zbyt często...
Pierwszy plus za ułożenie na talerzu i zapach!
Kolejny za dodatki... nie żadne nudne frytki i warzywa z wody, tylko gratin ziemniaczane i jabłka pieczone (moje), ziemniak nadziany porem i bekonem zapieczony z serem i pieczarki z tymiankiem (świeżym!!!) (Mężczyzny), tarta szpinakowo-cebulowa (Kolegi)... raj dla podniebienia.
Sałatka (o dziwo!) też niezwykła, a wszystko przez doskonały sos (jakaś super tajna receptura sosu balsamicznego, bo w niczym nie przypomina standardowego) i gruszkę chilli!
Porcje duże i sycące, ze względu na późną porę, nie zdecydowaliśmy się na desery. Możemy za to pochwalić za wybór kawy! Doskonały smak.
Najmniej podobała mi się toaleta dosyć mocno odstająca od standardu całego lokalu, ale była czysta i przyjemnie pachniała, więc nie należy się czepiać.
Zdecydowanie polecam! Restauracja właśnie zyskała nowych miłośników.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...