PIZZA HUT


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Pizzeria Pizza Hut

ul. Widok 24 (zobacz na mapie)
Warszawa, tel. 022 536 36 36
Kuchnia lokalu: włoska
Dania: pizza
/
Płatności kartą kredytowąKlimatyzowany

Pizzeria Pizza Hut

ul. Widok 24
Warszawa

Opinie

Narcyza
(użytkownik niezarejestrowany)
2006-06-13 14:30:10
To prawda,ze nawet przy pustym lokalu kelnerki ruszaja sie jak muchy w smole. Ostatnio musiala m dlugo czekac az ktoras z nich raczy zainteresowac sie pusta szklanka i dolac pepsi. A jak juz zwrocilam uwage to miła pani powiedziala ze oczywiscie zaraz doleje po czym .. zniknela i w koncu poprosilam inna. Nie polecam tego lokalu
Karlos
(użytkownik niezarejestrowany)
2006-05-04 15:54:49
Do tej restauracji Pizza Hut mam mieszane uczucia. Z rok temu pojawiliśmy się tam z (ówczesną) narzeczoną na ponad pół godziny przed zamknięciem i 15 minut (uparcie!) czekaliśmy na kelnerkę w niemal pustym lokalu. Pomogło dopiero solidne rozbujanie lampki zwisającej nad stolikiem.

Natomiast podczas naszej ostatniej wizyty zdarzyło się coś, co wg. maszych dotychczasowych doświadczeń nie powinno mieć w Pizza Hut miejsca. Zamówiliśmy herbatę, piwo, sałatkę Zorba i średnią pizzę. Najpierw pojawiły się napoje, potem sałatka, a po kwadransie kelner przyniósł pizzę, ale małą! Zanim zdążyliśmy cokolwiek powiedzieć, przeprosił za długi czas oczekiwania i wyjaśnił, że pomylili zamówienie i zamiast średniej zrobili małą pizzę. W ramach przeprosin małą dostalismy gratis, a na średnią poczekaliśmy jeszcze 10 minut. Miło!
Mam nadzieję, że jest to oznaka rosnącego standardu obsługi klienta, a nie tylko pojedynczy "wybryk".


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...