STODOŁA


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Stodoła

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa (zobacz na mapie)
Warszawa, tel. 022 825 86 25
Dla nie studentów wjazd 20zl. W promocji piwo bywa po 3zl.
Ogródek Chmielowy (za klubem Stodoła)
czynny od poniedziałku do soboty w godz. 14.00 (do ostatniego gościa). W programie atrakcji pozamuzycznych: pokazy filmowe, wernisaże i wystawy, koncerty i recitale, spotkania z ciekawymi ludźmi.
Muzyka w lokalu: acid jazz, jazz, rock, techno, latino
Godziny otwarcia
poniedziałek: 20:00 - 26:00
sobota: 21:00 - 28:00
/
Ogródek

Stodoła

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa
Warszawa

Opinie

t-love
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-11-22 18:34:34
Byłam na koncercie w ten weekend. Pierwsze co mnie ROZŚMIESZYŁO to PIWO w PLASTIKU za 11 zł!!!!????? TO ŻART! W restauracji, gdzie kelner podaje, tyle nie kosztuje! Kubki były niby za kaucją 2 zł- ale oczywiście później nie można było ich oddać, bo barmani sobie poszli... Gdy spytałam czy mozna w normalnym kubku bez kaucji, to nie można było.. Przymusowe było płacenie 2 zł za każdym razem!! Dodam ze szatnia 2 zł za każdą rzecz (jak masz kurtke i bluze w rękawie to 4 zł!) i zdzierają tak na studentach.. PHI STODOŁA KLUB DLA STUDENTÓW???? W ŻYCIU!!!!!
Lui
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-01-12 20:02:32
W tym miesiącu opchodzę 16lat i chciałam się zabawić z kumpelami na dysce ale nie wiem gdzie. Zastanawiam się nad tą dyską ale nie wiem czy nas wpuszczą zwłaszcza że dwie z nas będzie mieć jeszcze 15lat. Więc może mi ktoś powiedzieć czy wpuszczają osoby 15/16letnie na tą dyskę a jak nie to gdzie nas mogą wpuścić. Pod powiedźcie mi coś.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...