NIPPON-KAN


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Nippon-Kan

ul. Nowogrodzka 47a (zobacz na mapie)
Warszawa, tel. 022 585 10 28
Kuchnia lokalu: azjatycka
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 23:00
sobota: 12:00 - 23:00
/
Płatności kartą kredytową

Nippon-Kan

ul. Nowogrodzka 47a
Warszawa

Opinie

maciek_s
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-09-15 23:21:59
Zdecydowanie polecam! zwłaszcza smakoszom prawdziwej japońskiej kuchni. Jak już ktoś tu napisał, o wysokiej klasie Nipponkan'u świadczy m.in. duża ilość przychodzących tam Japończyków, którzy są bardzo wybredni na punkcie swojego rodzimego jedzenia. Jeszcze mi się nie zdarzyło zjeść w Polsce sushi/sashimi i innych Japońskich potraw tak dobrze przyrządzonych jak w samej Japonii. Ba! nawet jak na Japonię, gdzie zjada się świeżutką rybę złowioną tego samego dnia, Nipponkan reprezentuje bardzo wysokie standardy kulinarne. Zachęcam do wypróbowania.
kamat
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-08-03 22:43:03
Nippon Kan to bez wątpienia jedna z nielicznych w Polsce prawdziwych restauracji japońskich, jeśli ktoś był w kilku sushi barach a teraz próbuje ocenić Nippon Kan no cóż, jeszcze wiele nauki przed nim. Byłem tam kilka razy i nie spotkałem się ani ze słabą obsługą ani z wygórowanymi cenami jak na to co restauracja oferuje - to jest restauracja japońska a nie sushi bar (!). Ten rodzaj jedzenia jest specyficzny (a nie tylko nowobogacko modny)i dla człowieka z europy środkowej jedzenie surowego mięsa rybiego nie koniecznie musi być przyjemnością :) więc na bolący brzuch polecam schabowego - też mają w Nippon Kanie :) tylko trzeba wiedzieć jak go zamówić


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...