KARPIELÓWKA


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Karpielówka

ul. Indiri Gandhi 11 (zobacz na mapie)
Warszawa, tel. 022 644 85 10
Kuchnia lokalu: polska, staropolska
Muzyka w lokalu: szanty
Godziny otwarcia
poniedziałek: 10:00 - 24:00
sobota: 10:00 - 24:00
/
Płatności kartą kredytowąOgródek

Karpielówka

ul. Indiri Gandhi 11
Warszawa

Opinie

romi13
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-01-09 20:44:57
Restaracja godna polecenia

W tej restauracji spędziłem noc sylwestrową .Muzyka na najwyższym poziomie .Zabawę prowadził "człowiek orkiestra". Puszczał muzykę każdego gatunku by zadowolić wszystkich uczestników (na prośbę gości spełniał muzyczne życzenia). Jedzenie przepyszne, swojskie (kwaśnica, żurek, boeuf strogonow, łosoś w sosie chrzanowym, żeberka, pierogi wszystkie rodzaje, pieczone ziemniaki, warzywa z wody, serniki. Wystrój przeniósł w klimaty górskie, świąteczne - świece, lampki, girlandy, elementy góralskie...tak dla mnie lubiane. Obsługa miła, życzliwa, czytająca w myślach gości - ubrana w stroje góralskie. Cena nocy sylwestrowej niewygórowana w porównaniu z jakością świadczonych usług. Dziękuję personelowi za tak miłą organizację tej nocy. Oczywiście przyszły sylwester spędzę tutaj.
Justyna
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-12-13 15:43:30
Witam. Do Karpielówki zaglądam bardzo często i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Obsługa miła, jedzenie bardzo dobre i w przystępnych cenach, niesamowita atmosfera- jeżeli ktoś kocha góry, to z cała odpowiedzialnością mogę napisać, że goszcząc w Karpielówce można na chwilę uciec od miejskiego gwaru i poczuć się jak w Zakopanem :). Karpielówka to idealne miejsce np. na firmowe spotkanie opłatkowe, lub na inną "imprezę" firmową i nie tylko.

Gorąco polecam :)


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...