IGUANA LOUNGE


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Iguana Lounge

ul. Zajączkowska 11 (zobacz na mapie)
Warszawa, tel. 022 851 23 23
Lokal czynny od wtorku do soboty.Cykliczne imprezy prowadzone przez polskich Dj i muzyków, imprezy taneczne i prowadzona przez kubanczyków szkoła salsy. Odbywają się światowe premiery płyt słynnychparyskich restauracji i klubów: Buddha Bar, Barrio Latino czy Bar Fly. Występyna żywo gwiazd sceny lounge: DJ Ravin, DJ David Visan, DJ Carlos Campos, Nicola Conte, Luciano Cantone.
Te same potrawy co w Blue Cactus
Godziny otwarcia
poniedziałek: 18:00 - 26:00
sobota: 18:00 - 26:00
/
Płatności kartą kredytową

Iguana Lounge

ul. Zajączkowska 11
Warszawa

Opinie

Klient 21.04.2012
(użytkownik niezarejestrowany)
2012-04-22 10:48:11
Dziwny to klub, mimo zakazu palenia wyrobów tytoniowych ludzie jarają jak smoki...Ale to jeszcze nic, szczytem jest to, że ci ludzie zachowują się jak świnie strzepując popiół prosto na podłogę... Dla mnie szok, jak to zobaczyłem zrobiło mi się niedobrze, to przecież tak jakby "robili" pod siebie. Nikt z obsługi oczywiście nie reaguje. Dziwne obyczaje panują w Iguanie...
Ania
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-04-30 17:23:36
Fajne jedzenie mozna tu zjesc. TEraz jest super promocja w tak mocno rozgłosnionym ostatnio GRUPER. W tym tygodniu zobaczylam ze mozna u nich kupic lunch w Iguanie za 50% ceny, tj chyba 24 zl. Takze baaaardzo sie opłaca :)


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...