BASZTA


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Baszta

ul. Puławska 418 (zobacz na mapie)
Warszawa, tel. 022 644 74 60
Kuchnia lokalu: polska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 10:00 - 23:00
sobota: 10:00 - 23:00
/
Płatności kartą kredytowąOgródek KlimatyzowanyDostępny Intenet

Baszta

ul. Puławska 418
Warszawa

Opinie

teodor
(użytkownik niezarejestrowany)
2007-02-08 13:04:28
Odwiedziłam to miejsce ze względu na niewielką odległość w jakiej mieszkam...no i na babcię, która tam 20 lat temu chodziła na drineczka. No cóż 20 lat temu pewnie wszystko wyglądało tam tak samo jak dziś i nawet obsługa ta sama. Tragedia, jedzenie okropne, obrus z dziurą i sztućce z zaschniętym daniem poprzedniego klienta. Kiedy Pani podała nam krzesełko dla dziecka oniemiałam, wyglądało jak maszyna do tortur sprzed 50 lat! Koszmar, nigdy tam juz nie zawitam...

(użytkownik niezarejestrowany)
2007-01-16 21:50:05
Chciałam tam uczcić obronę pracy magisterskiej. Niestety, obiecałam Rodzicom, że ich zabiorę do innej restauracji. To już nawet nie chodzi o PRL i o to, że szklanki i sztućce są brudne, ale jeśli nie ma połowy rzeczy z menu, to co one tam w ogóle robią?? a to co było bynajmniej nie rzuciło nas na kolana, a wzięliśmy różne rzeczy. Ja tam na pewno drugi raz nie pójdę.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...