HARLEM


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Klub Muzyczny Harlem

Kolejowa 8/10 (zobacz na mapie)
01-210 Warszawa, tel. 022 374 75 12
Harlem - pierwszy i jedyny w Warszawie klub w 100% dedykowany muzyce Hip-hop i R'n'B. To miejsce z duszą wykreowane w starym, opuszczonym magazynie umiejscowionym w postindustrialnej części Warszawy. Doskonała muzyka, dużo alkoholi i świetni ludzie - nasz klub stworzony został po to, aby jego goście czuli się w nim jak najlepiej.
Godziny otwarcia
piątek: 22:00 - 05:00 (do ostatniego gościa)
sobota: 22:00 - 05:00 (do ostatniego gościa)
/
Ogródek

Klub Muzyczny Harlem

Kolejowa 8/10
01-210 Warszawa

Opinie

ja
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-08-14 19:23:19
Jedno słowo MASAKRA!!! Nie polecam obsługa, wystrój, brak klimatyzacji, średnie towarzystwo tragedia.
agata
(użytkownik niezarejestrowany)
2009-11-08 13:45:05
Selkcja? zażenowanie! nie wejdziesz tlko dlateego, żArria-rriba! Dobra biba, chyba będzie libacjaiężkimi zabawkami w dziecińswie?" Na stronie piszaa, że wpuszczają osoby utożsamiające się zz kultura hip-hopu, a realnie tak nie jest ! uczzeszczamy ze znajomymi na koncert do innych klubów ale tylko tamten selekcjoner ma zawszze do nas jakieś ALE!buty? a może to te tatuaże ? Delikatne zachiwanie? Jesteś pijany i nie wejdziesz? Nie wspomnę że to był koncert na który wszyscy czekaliśmy ! Jakaś porażka!! kto wybierał te osoby aby stały na przysłowiowej bramce? Taki to powinien stac w warzywniaku n a kasie a nie oceniać ludzi! Ich chamstwo i szydercze zachowanie rozbroiło mnie na sobotniej imprezie!!!!!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...