SAME FUSY


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Kawiarnia Same Fusy

ul. Nowomiejska 10 (zobacz na mapie)
Warszawa, tel. 022 635 90 14
Herbaty, kawy, desery w podziemiach kamienicy na Starym Mieście.Teraz już nie tylko w podziemiach jest również pięterko wystylizowane na afrykańska mansardę telefon do kawiarni na piętrze to (22) 831 99 36..
Herbaciarnia:
13-23 - pon. - cz.
13-24 - pt. - niedz.
Sala dla niepalacych.
Godziny otwarcia
poniedziałek: 11:00 - 23:00
wtorek: 11:00 - 23:00
środa: 11:00 - 23:00
czwartek: 11:00 - 23:00
piątek: 11:00 - 23:00
sobota: 11:00 - 24:00
niedziela: 11:00 - 23:00
/
Płatności kartą kredytowąOgródek

Kawiarnia Same Fusy

ul. Nowomiejska 10
Warszawa

Opinie

Haludek
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-01-27 17:28:01
Za właściwie jedyną, ale za to totalną porażkę tego lokalu uważam fakt, że największa, najwygodniejsza i najjaśniejsza (lubię poczytać przy herbacie) sala na piętrze została zarezerwowana dla palaczy, a osoby niepalące muszą albo chować się w ciemnej sali w piwnicy, albo gnieździć się w drugiej salce, a raczej klitce na piętrze mając do wyboru "aż" trzy stoliki (jeden niski jak dla krasnoludków, można dostać garba; drugi mały, po postawieniu imbryka, filiżanki i in. książka już się nie zmieści - w dodatku jest tak zbudowany, że nie da się zmieścić pod nim kolan i trzeba siedzieć albo w rozkroku, albo z podkulonymi niewygodnie nogami; trzeci - duży i taki jak trzeba, ale najczęściej zarezerwowany, a więc "zakazany") i chcąc czy nie chcąc przebywając w bliskim towarzystwie toalety (całe szczęście, że jest zadbana i wolna od smrodku, ale co by było, gdyby któregoś dnia coś w tym względzie nawaliło?). Nie rozumiem, jakim prawem w miejscu takim jak herbaciarnia, gdzie nie tylko smak ale i zapach serwowanych napojów mają kluczowe znaczenie, lepiej traktuje się tych, którzy je produkowanym przez siebie smrodem rujnują - i to nie tylko sobie, ale i (głównie) osobom postronnym. Ja nie załatwiam swoich potrzeb fizjologicznych ani nie puszczam wiatrów do cudzych talerzy czy filiżanek i tego samego oczekuję od innych. Jeśli z tego powodu przegania się mnie do gorszych i mniej licznych stolików, to ja dziękuję za taką gościnę.
SlonkoGorace
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-10-31 15:38:34
Kawa z kardamonem i deser Gibanica...
Niezapomniany piątkowy wieczór!!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...